ارزش کل بازار: 358 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 83 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %59.21

سهم اتریوم: %11.95

آیا باید منتظر روند صعودی جدید بیتکوین باشیم؟

0 65

روز دوشنبه قیمت بیتکوین خلاف جهتی که طی آخر هفته در آن قرار داشت حرکت کرد و ۱۲.۵% رشد را به ثبت رساند تا مرهمی باشد بر زخم افت قیمت ۱۷ درصدی نسبت به سطح ۱۱۵۰۰ دلار. افت قیمت در هفته‌ی گذشته نتیجه‌ی این بود که خریداران در سطح ۱۳۲۱۵ دلار اشتیاقشان را برای خرید از دست دادند و بسیاری از تریدرها ابراز نگرانی کردند که با نزدیک شدن به پایان هفته و در خطر بودن قیمت بیتکوین امکان دارد فروش افزایش پیدا کند و بدین ترتیب درحالیکه تقاضای خرید کاهش یافته بود عرضه بیتکوین افزایش یافت که نهایتاً منجربه افت قیمت شد.

چشم‌انداز کوتاه مدت بیتکوین بیانگر قرار گرفتن این رمزارز در تنگنای شدید است اما با نگاهی به نمودارهای هفتگی در می‌یابیم که داستان کمی متفاوت است. یک تریدر طی رشته توییت‌هایی تعدادی نمودار را به اشتراک گذاشت که نشان میدهد خللی در روند صعودی بلندمدت قیمت بیتکوین وارد نشده است. در توییتی او یادآوری کرد که بیتکوین هنوز در محدوده ۱۰ هزار دلار قرار دارد و این سه برابر قیمت این رمزارز در فوریه سال جاری است.
باتوجه به اینکه از ماه آپریل بیتکوین روندی سهمی‌وار را پیگیری کرده است، کاهش قیمتی این چنین خیلی دور از انتظار نبود. این تحلیلگر میگوید اگر قیمت بیتکوین را در بازه زمانی گسترده‌تری در نظر بگیریم آنگاه تریدرها آسوده خاطر خواهند شد.

نگاهی کلی به روند رشد قیمت جدید

تریدر دیگری همزمان با ملکر نموداری را به اشتراک گذاشت و بر اساس آن مدعی شد که این سومین بار در تاریخ تجارت بیتکوین است که شاخص ۲۰۰ DMA از شاخص ۳۵۰ DMA پیشی گرفته است که نشانگر آغاز روند صعودی طولانی مدتی است.

بنابر گفته این تریدر قیمت بیتکوین پیش از هالوینگسال ۲۰۲۰ میتواند تا ۳۰ هزار دلار افزایش پیدا کند. درحالیکه مخالفت‎هایی هم با این تحلیل وجود دارد. تام لی این تحلیلگر را بخاطر دقیق بودن تحلیلش ستود و بر نتایج حاصل از نموداری که توسط او به اشتراک گذاشته شده بود، صحه گذاشت.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.