ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 50 میلیارد دلار

ارزش دلار: 11,270تومان

سهم بیتکوین: %66.25

سهم اتریوم: %8.89

آیا در تلفن های همراه شاهد یک انقلاب بلاکچینی خواهیم بود؟

0 11

رابرت جانسون(Robert Johnson) تحلیل‌گر صنعت بلاکچین در مورد با این موضوع گفته که:

تلفن‌های هوشمند واقعا عالی هستند، تقریبا همه‌ی ما مالک یکی از آن‌ها هستیم و به طور حتم،نمی‌توانیم بدون آن‌ها زندگی کنیم.

این تلفن‌ها‌ی هوشمند اغلب به ما اجازه می‌دهند با استفاده از فناوری‌هایی همچون NFC و نرم‌افزار‌های بانکداری مخصوص موبایل، فرایند‌های پرداخت مربوط به ارزهای فیات را انجام دهیم؛ از این رو نیاز به حضور و پذیرش رمزارزها[که نسل بعدی ارز خواهند بود] در تلفن‌های همراه هوشمند به وضوح حس می‌شود.

ما انتظار داریم که طی ۳ سال آینده نه تنها تعداد تلفن‌های هوشمند پشتیبانی کننده از کیف ‌پول‌های ارزدیجیتال به شدت افزایش یابد
(محصولاتی همچون نسل جدید Samsung Galaxy که به صورت پیش‌فرض دارای کیف‌پول‌های رمزارزی هستند)

بلکه تلفن‌ها‌ی هوشمند بیشتری در دسترس قرار گیرند که به واسطه‌ی نرم‌افزار‌های مبتنی بر رمزارزها می‌توانند روند انتقال، سرمایه‌گذاری و حتی پرداخت‌های رمزارز ی را تا حد ممکن ساده‌سازی کنند.

نقش تلفن‌های هوشمند در انقلاب بلاک‌چین

علاوه بر این، از آنجا که تلفن‌های هوشمند جدید اساسا رایانه‌های بسیار قدرتمند و کوچکی هستند که هرکسی می‌تواند آن‌ها را با خودش حمل کند، می‌توانند بر صنعت استخراج رمزارز بسیار تاثیرگذار بوده و سایر محاسبات مبتنی بر فناوری بلاکچین را به شدت تسهیل کنند.

گرچه نیاز به استفاده از تلفن‌های هوشمند در صنعت رمزارزی هنوز مملوس و قابل درک نیست، اما تکنولوژی و فناوری‌ مورد نیاز در حال حاضر وجود دارد و ما کاملا مطمئن هستیم که این فناوری‌ها در سال‌های آینده به تصویب و پذیرش عمومی نیز خواهند رسید.

با تمام این تفاسیر، پیشرفت و توسعه‌ی تلفن‌های هوشمند سازگار با فناوری بلاک‌چین و رمزارزها چه تاثیری بر آینده‌ی این صنعت تقریبا نوظهور دارد؟
خب، در حال حاضر شما صرفا برای اینکه یک نوع تلفن همراه به کیف‌پول رمزارزی مجهز است اقدام به خرید آن نمی‌کنید، بلکه در زمان انتخاب گزینه‌های دیگری همچون کیفیت دوربین و عمر باتری آن را مد نظر قرار خواهید داد.

با این حال، وجود کیف‌ پول‌ ارزهای دیجیتال و احتمال استفاده از آن‌ها در سال‌های آینده ارتباط مستقیم با غریزه‌ی تفتیش و نیاز برای یادگیری بیشتر و چیزهای جدید در انسان دارد.

در آینده‌ی نزدیک پذیرش گسترده‌ی رمزارزها به لطف استفاده از تلفن‌های هو‌شمند محقق خواهد شد، زیرا تلفن‌های هوشمند باعث می‌شوند که دسترسی به رمزارزها شدیدا افزایش یابد، از این رو به عادی شدن و هنجار شدن رمزارز در میان عموم مردم کمک خواهند کرد؛

دقیقا به همان شکل که باعث فراگیری و پذیرش گسترده‌ی رسانه‌های اجتماعی در میان مردم شدند.

تلفن‌های هوشمند سکوی پرش صنعت ارزهای دیجیتال

به عنوان ابزاری برای بازاریابی رمزارزها، بسیاری از تلفن‌های هوشمند پیشرفته می‌توانند در انقلاب رمزارزی به چهره و پیکره‌ی اصلی تبدیل شوند؛

انقلابی که در آن خواهید دید که همه با استفاده از نرم‌افزار‌ها و فناوری‌های ادغام شده در تلفن‌های هو‌شمند پرداخت‌های رمزارزی آنلاین و خرید و فروش روزانه از فروشگاه‌ها را انجام خواهند داد.

با وجود غول‌های فناوری جهان همچون شرکت سامسونگ که هم اکنون کار بر روی چنین محصولاتی را آغاز کرده‌اند، فکر نمی‌کنیم که با آغاز روند کاوش این فناوری در دیگر شرکت‌های بزرگ فاصله‌ی زیادی داشته باشیم.

از این رو، به زودی شاهد آن خواهیم بود که تمام کاربران تلفن‌های هوشمند تمایل به خرید رمزارز و محصولات پشتیبانی کننده از آن‌ها را دارند.

منبع cryptodaily

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.