ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 60 میلیارد دلار

ارزش دلار: 12,990تومان

سهم بیتکوین: %66.63

سهم اتریوم: %7.61

ارائه گزارش کاملی از کارگروه جی ۷ در مورد رمزارز های پایدار

0 86

این کارگروه در گزارشی که از سوی وزرای دارایی کشور‌های عضو جی۷ و مدیران بانک‌های مرکزی در خواست شده بود، تایید کرد که گروه متشکل از ۷ کشور ثروتمند بدون بررسی کافی چالش‌ها و خطرات رمزارز‌های پایدار ، به هیچ یک از رمزارزهای پایدار اجازه‌ی راه‌اندازی در سطح جهان را نخواهند داد. در پیش نویس این گزارش اعلام شده است که:

تا زمانی که از طریق طراحی مناسب و با رعایت مقررات و قوانین، چالش‌ها و خطرات موجود به طور متناسب در نظر گرفته نشوند، هیچ رمزارز پایداری نباید در سطح جهانی فعالیت خود را آغاز کند.

کارگروه G۷ گزارش کرد که اولین موج رمزارزها نتوانستند پایداری و جذابیت استفاده از این تکنولوژی نوظهور را به عنوان «سیستم پرداخت» و یا «روش ذخیره‌ی دارایی‌ها» اثبات کنند.

از طرف دیگر، بدون هیچ‌گونه تردیدی رمزارزهای پایدار به عنوان سیستم پرداخت و روش ذخیره‌ی دارایی قابل استفاده هستند و از آنجایی که نسبت به سیستم‌های پرداخت کنونی سریع‌تر، ارزان‌تر و فراگیر‌تر هستند، می‌توانند موجب توسعه‌ی سیستم‌های پرداخت جهانی شوند.

گزارش G۷ در ادامه به چالش‌ها و خطرات احتمالی برای سیاست‌های عمومی، نظارت و تنظیم مقررات، اطمینان قانونی، مبارزه با پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم و اجرای تعهدات مالیاتی در میان دیگر موضوعات پرداخته است.

بازتاب گزارش گروه ویژه‌ی اقدام مالی

گزارش جدید G۷، مطالب مطرح شده در گزارش گروه ویژه‌ی اقدام مالی (FATF) که در تابستان گذشته منتشر شده است را بازتاب می‌کند.
با این وجود، گروه ویژه‌ی اقدام مالی آمادگی خود را برای تصویب سیستم پرداخت جدید بر پایه‌ی رمزارزها (شامل یک پروژه از سوی دولت ژاپن) را اعلام کرد.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، هیئت ثبات مالی جهانی ( FSB ) با بررسی طیف وسیعی از مسائل مربوط به رمزارزهای پایدار از جمله حفاظت از حریم خصوصی، انطباق با پروتکل های شناخت مشتری و فرایند‌های مبارزه با پولشویی، رمزارزهای پایدار را تهدیدی برای ثبات مالی جهان توصیف کرده بود.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.