ارزش کل بازار: 240 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 86 میلیارد دلار

ارزش دلار: 13,080تومان

سهم بیتکوین: %66.43

سهم اتریوم: %7.55

ارزدیجیتال ایاس چیست؟

0 167

ارزدیجیتال ایاس ( EOS ) اگر چه عمر طولانی ندارد اما از ارز های پر طرفدار سال 2019 محسوب می شود. ایاس نتیجه تلاش های شرکت Black.one است که در ابتدا شرکت املاک بوده است که وارد حوزه ی ارزهای دیجیتال می شود. در این مقاله به معرفی این ارز می پردازیم و ویژگی های آن را ذکر می کنیم تا خرید ارز ایاس برای شما راحت تر باشد

تاریخچه پیدایش ارز ایاس

براندن بلومر، موسس شرکت Black.one در ابتدای شروع به کار در یک پروژه معمولی کرد که تنها با هدف جذب فناوری بلاکچین فعالیت می کرد. توسعه دهندگان ایاس بسیار قوی هستند از جمله می توان به لیمر استوی (خالق استیم – Steam) و دانیل لارمیر (بنیان گذار بیت شیرز-Bitshares) اشاره کرد. هرچند این شرکت قوی اکنون رمزارز خود را دارد اما باز هم در بسیاری از پروژه های بلاک چین دست هایی دارد.
همیشه به دنبال حقیقت بوده ام و قصد دارم که عدالت را در فناوری ایجاد کند. تمام فعالیت‌های من بر روی توسعه ایاس خواهد بود و بر روی پلتفرم دیگری فعالیت نخواهد کرد.

لیمر استوی

عرضه اولیه این ارز دیجیتالی در 26 ژوئن 2017 آغاز شد و تا 1 ژوئن 2018 ادامه داشت. این مدت برابر 350 روز است که طولانی ترین عرضه اولیه سکه تا به حال بوده است. طی این عرضه اولیه بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه جذب شد که یکی از موفق ترین عرضه های اولیه بوده است.

نکته ای در خصوص ICO یا همان عرضه اولیه توکن های ایاس مطرح است این است که توکن های این ارز بر روی شبکه اتریوم قرار داشته اند و توکن ها در کیف پول اتریوم ذخیره می شدند. این اتفاق تا ژودئن 2018 ادامه داشت تا اینکه این توکن ها بر روی شبکه اصلی انتقال داده شدند.
لذا این تصور که عده ای فکر می کنند EOS برنامه ای روی اتریوم است، اشتباه است.

هدف ارز ایاس

ایده نهفته در این ارز دیجیتال، جمع کردن بهترین ویژگی های و وعده های سایر رمز ارز هاست. به عنوان مثال امنیت بیتکوین و پشتیبانی محاسباتی اتریوم را فراهم آورد. فراهم آوردن پلتفرمی ساده و قابل انعطاق از تلاش های این ارز است.
این رمز ارز محبوب اما جدید با دو ادعای جنجالی وارد دنیای ارز دیجیتال شده است. توسعه دهندگان معتقد هستند که می توانند کارمزد های تراکنش ها را برای همیشه حذف کنند و در مرحله بعد میلیون ها تراکنش را در یک ثانیه انجام دهند.

ویژگی های ارز ایاس

زمانی که ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین در هر ثانیه می توانند 8 تراکنش انجام دهند، ایاس ادعا می کند، می تواند میلیون ها تراکنش را در ثانیه تایید کند. این مقیاس پذیری فوق العاده است.
پردازش موازی رمز EOS برای رسیدن به سرعت بالا در انجام تراکنش هاست. با استفاده از افزایش ظرفیت و قدرت پردازش و تبادل و استفاده از اطلاعات در سیستم های کامپیوتری و ارتباط نا همزمان ، این افزایش سرعت امکان پذیر می شود.

بازیابی حساب های سرقت شده و روش های مختلف اثبات هویت از مزیت های این رمز ارز محسوب می شود.
ایاس یک شبکه معتبر است. این ارز یک پلتفرم آماده برای اپلیکیشن هایی است که به شما اجازه یک سیستم احراز هویت کامل را می دهد. حساب های کاربری با سطوح مختلف مجوز و داده های کاربری محلی محافظت شده به عنوان یک ویژگی از شبکه ارائه می شوند.

خرید ارزدیجیتال ایاس EOS

اولین روش برای خرید این ارز دیجیتال از بایننس است. اگر شما ارز هایی مانند دلار یا یورو دارید بایستی بر روی پلت فرمی که از فیات پشتیبانی می کند، اقدام به افتتاح حساب کاربری کنید. پس از افتتاح حساب، بایستی حساب بانکی خود را به حساب کاربری متصل کنید. قدم بعدی خرید بیت کوین است. حال می توانید از طریق بایننس، بیت کوین خود را به ایاس تبدیل کنید.

کیف پول ایاس EOS

کیف پول Greymass مورد اعتماد قریب به اتفاق جامعه است. شما می توانید توکن های خود را در آن ذخیره کنید.
‏Simplros یکی دیگر از گزینه های جامعه است که حرفه ای های دنیای ارز دیجیتال توصیه می کنند. همانطور که از اسمش بر می آید، این کیف پول بر سادگی تمرکز دارد و سعی می کند رابط کاربری آسانی ارائه دهد.
مطمئن ترین روش استفاده ار کیف پول Command Line Interface یا به اختصار CLI است. این کیف پول تکنولوژی پیشرفته تری دارد، منبع باز است و به طور مستقیم از سوی Black.one ارائه می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.