ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 50 میلیارد دلار

ارزش دلار: 11,270تومان

سهم بیتکوین: %66.22

سهم اتریوم: %8.9

ارزش بازار بیتکوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱ تریلیون دلار میرسد

0 50

شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری بلاکچین Byte tree در هفته‌ی گذشته پیش‌بینی کرد که بیتکوین حتی با رشد تدریجی قیمت نیز می‌تواند به سطوح بالایی از موفقیت برسد.

این شرکت اعلام کرد که :

نرخ رشد می‌تواند برای مدت طولانی ادامه یابد اما در نهایت با بالغ شدن بازار ناگزیر شیب افزایش قیمت کاهش می‌یابد.

در نتیجه‌ی روند اشاره شده بیتکوین تا سال ۲۰۲۰ در سطح ۱۰ هزار دلاری باقی خواهد ماند، سپس پیش از فوریه ۲۰۲۲ به سطح ۲۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت و تا می ۲۰۲۳ نیز به سطح ۴۰ هزار دلار می‌رسد.

در گزارشات بایت‌تری آمده است:
به خاطر داشته باشید که چهار برابر شدن قیمت ۱۸ میلیون بیت کوین منتشر شده به معنای خلق نیم تریلیون دلار ثروت است. این «سناریو» بسیار محتمل است و بیت کوین می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ به ارزش بازار ۱ تریلیون دلار برسد. در نتیجه، احتمالا ثروت قابل توجهی نسبت به گذشته ایجاد خواهد شد.

این تحلیل در زمانی ارائه می‌شود که قیمت بیت کوین نسبت به دلار در آخرین روند صعودی به سطح ۱۳,۸۰۰ دلار رسیده است و پس از اصلاح قیمتی به سطح ۹۳۵۰ دلار در هفته‌ی گذشته رسید. هم‌اکنون قیمت بیت کوین پس از بازیابی در سطح ۱۰,۴۰۰ دلار مبادله می‌گردد.

صعود بازار تکنولوژی متاثر از نفوذ اینترنت

‏Byte Tree اعلام کرد که نرخ بازدهی سالیانه بیت کوین ۲۱۲ درصد است. همچنین افزود، تداوم دائمی این روند غیر ممکن به‌نظر می‌رسد.
با این وجود، آهسته شدن روند صعودی بیت کوین به معنای ارائه سیگنال نزولی نیست و این حقیقت برای دیگر دارایی‌های رمزارزی نیز صادق است.
این شرکت در تحلیل ارائه شده نتیجه‌گیری می‌کند:

شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که روند‌های سهمی‌وار و تند برای مدت زمان نامحدودی تداوم داشته باشد.

اما می‌توانید انتظار داشته باشید که ارزش دارایی‌های معتبر هر ساله افزایش یابد. چنانچه به این گفته شک دارید، بازار‌های پیشگام در تکنولوژی را بررسی کنید. این بازارها با گذشت زمان موفقیت بیشتری بدست می‌آورند. رشد آن‌ها به دلیل قدرت نفوذ اینترنت است؛ فاکتوری که بیتکوین در سال‌های آینده از آن منتفع خواهد شد.

پیش‌بینی سطح قیمت ۴۰ هزار دلاری برای بیتکوین یقینا در مقایسه با دیگر پیش‌بینی‌ها واقع گرایانه و معتدل است.

جان مک ‌آفی پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به سطح قیمت ۱ میلیون دلار برسد. تیم درپرمعتقد است بیتکوین یکی از امن‌ترین روش‌های ذخیره و نگه‌داری دارایی‌ها است و می‌تواند تا سال ۲۰۲۳ به قیمت ۲۵۰ هزار دلار برسد.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.