ارزش کل بازار: 357 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 83 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %58.86

سهم اتریوم: %12.03

افزایش قیمت لایت کوین با نزدیک شدن به رویداد هالوینگ

0 84

بعد از افزایش قیمت بیت کوین در روزهای اخیر که با ان مواجه شد توجه بسیاری از افراد به سوی این رمزارز جلب شده است و بسیاری از معامله‌گران بهبود گسترده‌ای را در بازار پیش‌بینی می‌کنند.

رویداد نصف شدن پاداش استخراج هر بلاک یا هالوینگ لایت‌کوین(LTC) نزدیک است، در حالی که لایت‌کوین با افزایش قیمت اخیر تمامی آسیب‌ها را جبران کرد، بدون توجه به تغییرات قیمت بیت کوین در روزهای اتی، افزایش بیشتر قیمت لایتکوین امکان پذیر است.

هنگامی که با کاهش قیمت بیت‌کوین ۵۵ میلیارد دلار از بازار رمزارزی خارج شد، قیمت لایت‌کوین به ۱۱۰ دلار رسید. این اصلاح قیمتی کاهش ۲۴ درصدی را نسبت به بیشینه‌ی قیمتی این رمزارز(۱۴۵ دلار) نشان می‌دهد. به‌ طور مشابه قیمت بیت‌کوین با کاهش ۲۵ درصدی از قیمت ۱۳,۸۰۰ دلار به قیمت ۱۰,۳۰۰ دلار رسید.
هم‌ اکنون قیمت بیت‌کوین به سطح ۱۲ هزار دلاری رسیده است، در حالی که لایت‌کوین در سطح ۱۳۵ دلار معامله می‌شود.

لایت‌کوین مقام چهارم را باز پس می‌گیرد

امروزه، ارزش معاملات روزانه لایت‌کوین LTC به بیش از ۵ میلیارد دلار رسیده است و در نتیجه ارزش بازار این رمزارز نیز به ۸ میلیارد دلار رسیده است. این موضوع موجب گردیده تا جایگاه چهارم بازار رمزارزی را از بیت‌کوین کش(BCH) باز‌ پس گیرد.

عملکرد رمزارز لایت‌کوین بسیار چشمگیر بوده و توانست کاهش ارزش خود را در زمان بازار نزولی جبران کند. عملکرد سالیانه‌ی لایت‌کوین افزایش ۳۳۳ درصدی را نشان می‌دهد که از بیت‌کوین نیز بیشتر است.

مقاومت بعدی لایت‌کوین در سطح ۱۸۰ دلاری قرار دارد و در صورت شکست این سطح می‌تواند به قیمت ۲۲۵ دلار نیز برسد. در سال ۲۰۱۷ قیمت لایت‌کوین ارزش مشابهی داشت، تنها در طی یک هفته به قیمت ۳۷۰ دلار رسید؛ یعنی قیمت آن در طی تنها چند روز ۱۷۵ درصد افزایش یافت.
آخرین رویداد نصف شدن پاداش استخراج هر بلاک لایت‌کوین در آگوست ۲۰۱۵ به وقوع پیوست. یک ماه پیش از این اتفاق قیمت لایت‌کوین با افزایش ۴۰۰ درصدی از ۱٫۷ دلار به ۸٫۵ دلار رسید.

الت کوین های دیگر عملکرد ضعیفتری را در مقایسه با لایت‌کوین نشان می‌دهند، بیت‌کوین کش(Bitcoin Cash) صرف‌ نظر از دست یابی به قیمت ۴۴۰ دلار، جایگاه چهارم بازار رمزارزی را به لایت‌کوین واگذار کرده است.
‏EOS نیز پس از تجربه‌ی سقوط دو رقمی در شرایط نزولی بازار، درصد کمی ترمیم شده است. در حالی که رمزارز صرافی بایننس کاملا با ثبات عمل می‌کند.

 

🔴ایا انتظار دارید قیمت لایت کوین پس از هالوینگ افزایش یابد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع cryptopolitan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.