ارزش کل بازار: 360 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 83 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %59.11

سهم اتریوم: %12

ایجاد ارامش در بین هواداران بیتکوین

0 64

دلایل توقف ناگهانی روند صعودی بیتکوین

تام لی اعلام کرد که از افت قیمت بیتکوین نگران نیست. لی در آخرین توئیتش مدعی شد که افت ۲۰۰۰ دلاری در بازه‌ی زمانی یک هفته‌ای خیلی به چشم نمی‌آید. به این معنا که اگر کمی با وسعت دید بیشتری روند بیتکوین را مورد بررسی قرار دهیم، خواهیم فهمید که این کاهش قیمت اخیر چندان نگران کننده نیست.

تحلیل صعود بیتکوین

تحلیل  ریزش بیتکوین

 

رمزارز برتر بازار یعنی بیتکوین بعد از عبور دوباره از سطح ۱۳ هزار دلار در سال جاری، کاهش قیمتی ۱۰ درصدی را تجربه کرد. روند صعودی قیمت پایه‌های استواری نداشت و قیمت از بالاترین میزانش در سال ۲۰۱۹ یعنی ۱۳۸۶۶ دلار افت زیادی را تجربه کرد.

لی معتقد است که جروم پاول متهم ردیف اول روزهای بد بیتکوین در نزد هواداران این رمزارز است.
بنابر گفته‌ی پاول، لیبرا که مشابه سوخت موشک رشد قیمت کریپتوها در ماه جولای عمل کرد، در زمینه‌ی پولشویی و حفظ حریم خصوصی مشتریانش نگرانی‌های جدی‌ای وجود دارد که این نگرانی‌ها به افت قیمت اخیر دامن زده‌است.

در زمان نگارش این متن قیمت بیتکوین در محدوده ۱۱۶۰۰ دلار قرار دارد و علائم مبهمی از بازیابی وضعیت قبلی‌اش را نشان میداد. درهرحال حتی اگر که قیمت بازهم در مسیر صعود قرار بگیرد، به عقیده جاش راجر از آنجایی که حجم خرید بسیار اندک است روند رشد پایدار نخواهد بود.

تحلیل بیتکوین
تام لی پیش از این مدعی شده بود که رسیدن قیمت به سطح ۱۰ هزار دلار،عامل محرکه‌ی فومو بزرگی خواهد بود. اوایل این هفته لی دقیقاً تیرش به هدف خورد، آنجایی که گفت انتظار دارد هفته جاری برای بیتکوین سرشار از تلاطم باشد. هرچه به پایان هفته نزدیک شدیم شاهد نوسانات بیتکوین بودیم، درست همانند همیشه‌ی تاریخ این پادشاه رمزارزها که آکنده بوده است از نوسان.

منبع u today

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.