ارزش کل بازار: 199 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 39 میلیارد دلار

ارزش دلار: 13,078تومان

سهم بیتکوین: %66.54

سهم اتریوم: %8.06

بلاکچین فناوری که بانک ها و موسسات مالی باید آن را بپذیرند

0 85

کریستین لاگارد ، کاندیدای ریاست بانک مرکزی اروپا و رئیس صندوق بین المللی پول، امروز اعلام کرد که بانک‌های مرکزی و ناظران مالی باید ضمن حمایت از مصرف‎کنندگان، پذیرای نوآوری‏هایی مانند کریپتوکارنسی و بلاکچین نیز باشند.

بلاکچین و ارزهای دیجیتال فرصت‌ هستند

لاگارد در طی بیانیه مقدماتی خود در یک خبر رسمی منتشر شده از صندوق بین‌المللی پول به کمیته امور اقتصادی و مالی پارلمان اروپا گفت که بانک‌های مرکزی و قانونگذاران مالی باید پذیرای فرصت‌هایی برای تغییر باشند. او خاطر نشان ساخت:

در مورد فن‌آوری‌های جدید  از جمله واحدهای ارز دیجیتال فرصت علاوه بر اینکه به معنی هوشیاری در برابر ریسک از منظر ثبات مالی، حفظ حریم خصوصی یا فعالیت‌های مجرمانه و اطمینان از تنظیم مقررات مناسب برای هدایت تکنولوژی به سمت منافع عمومی است. همچنین به معنای تشخیص و شناخت فواید و منافع اجتماعی گسترده‌تر از نوآوری و ایجاد فضای مناسب برای توسعه آن‌ها است.

وی همچنین قول داد که، اگر رئیس بانک مرکزی اروپا شود، اولویت‏های او تعهد به وظیفه و چابکی مؤسسه، فراگیر بودن و تنوع خواهد بود. لاگارد همچنین اظهار داشت تمام تلاش خود را میکند که مؤسسات به سرعت با محیط درحال تغییر و تحول سازگار شوند.

همانطورکه کوین تلگراف در ماه فوریه گزارش داد، لاگارد در آن زمان ادعا کرد که تنظیم مقررات رمزارز ها در سطح بین‌المللی اجتناب‌ناپذیر و ضروری است. او در ماه آوریل نیز گفت که مبتکران بلاکچین “دنیای مالی سنتی را تکان میدهند” و تأثیر روشنی بر بازیکنان فعلی دارند

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.