ارزش کل بازار: 227 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 50 میلیارد دلار

ارزش دلار: 11,270تومان

سهم بیتکوین: %66.22

سهم اتریوم: %8.9

بنیان‌گذار رمزارز ترون از دونالد ترامپ برای حضور در ناهار خیریه دعوت کرد

0 43

رسانه‌ btcmanager در ماه ژوئن گزارش کردند که جاستین سان ؛ بنیان‌گذار  رمزارز ترون تصمیم دارد از طریق یک برنامه‌ی خیریه، فرصت ملاقات با وارن بافت مدیر عامل شرکت‌های Berkshire Hathaway و Oracle of Omaha را به‌دست آورد.

سان اظهار داشت که این برنامه می‌تواند فرصت تغییر دیدگاه منفی بافت در زمینه‌ی بیتکوین و به‌طور کلی رمزارزها را ایجاد کند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا نیز از دیگر دعوت شدگان به این مراسم است. به‌نظر می‌رسد دعوت از وی در نتیجه‌ی اظهارات اخیر ترامپ صورت گرفته است. وی اظهار داشت که طرفدار بیتکوین و دیگر رمزارزها نیست و این دارایی‌ها به دلیل نوسانات بالا به عنوان پول در نظر گرفته نمی‌شوند

ترامپ افزود، دلار تنها ارزی است که در ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناخته می‌شود.

وارن بافت یکی از شناخته شده‌ترین مخالفان بیت کوین است و رمزارزها را به عنوان «مرگ موش» توصیف کرده است. ترامپ نیز همانند بافت طرفدار رمزارزها نیست و اعلام کرده است که صنعت رمزارزی یک ابزار عالی برای انجام فعالیت‌های غیر قانونی توسط خلافکاران است.

مدیر عامل ترون پس از به تاخیر انداختن برنامه‌ی ناهار به دلیل تشخیص بیماری سنگ کلیه در وی، سعی کرد که مجددا برای اجرای آن برنامه‌ریزی کند. فهرست دعوت‌شدگان چهره‌های سرشناس و مدیران اتریوم (Ethereum)، بایننس و لایت‌کوین و دونالد ترامپ را شامل می‌شود.

با این وجود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا هنوز به دعوت جاستین سان پاسخ نداده است. اما می‌توان امیدوار بود که مدیرعامل ترون و دیگر چهره‌های سرشناس در صنعت رمزارزی در صورت حضور دونالد ترامپ بتوانند وی را متقاعد کنند که فعالیت در صنعت رمزارزی و بیت کوین آن‌گونه که توسط رسانه‌ها اعلام می‌شود، تیره نیست.

دولت آمریکا به رمزارز ها علاقه‌ای ندارد

با مقایسه‌ی صنعت رمزارز در آمریکا و دیگر کشور‌ها مشخص می‌شود که این حوزه در آمریکا به خوبی پشتیبانی نمی‌شود. دولت آمریکا در شرایط مختلف تردید خود را نسبت به بیت کوین و دیگر رمزارزها نشان داده است. هم‌اکنون، هیچ چهارچوب قانونی قدرتمندی برای رمزارزها و تکنولوژی بلاکچین در این کشور وجود ندارد.

بردلی شرمن(Bradley Sherman)؛ نماینده کنگره ایالات متحده آمریکا و منتقد شناخته شده بیت کوین در می ۲۰۱۹ قصد داشت لایحه بحث برانگیزی را به کنگره ارائه کند. لایحه شرمن فعالیت بیت کوین و دیگر رمزارزها را ممنوع اعلام می‌کند.

وی همچنین اظهار داشت که حضور رمزارزها قدرت و سلطه‌ی دلار آمریکا را از بین می‌برد.
استیو منوچین وزیر خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا نیز در گذشته تردید خود را نسبت به رمزارزها ابراز کرده است.

وی معتقد است که رمزارزها را می‌توان برای پولشویی و دیگر فعالیت‌های مجرمانه مورد استفاده قرار داد.

منبع btcmanager

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.