ارزش کل بازار: 240 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 86 میلیارد دلار

ارزش دلار: 13,080تومان

سهم بیتکوین: %66.43

سهم اتریوم: %7.55

بیتکوین برای صعود تا بیست هزار دلار آماده شده

0 169

آرتور هیس، مدیرعامل صرافی بیتمکس، پس از یک غیبت یک ماهه، دوباره به مرکز توجه بازگشته و می‌گوید که خط سیر قیمت بیتکوین بیانگر بازگشت آن به تراز ۲۰۰۰۰ دلاری است.

هیس که در اوایل ماه آگوست گفته بود که زندگی در محافل عمومی را رها میکند، طی توییتی اعلام کرد که امروز در کنفرانس سرمایه‎گذاری آسیا در سنگاپور شرکت خواهد کرد.
هیس در اولین روزهای حضورش در رسانه‎های اجتماعی پیش‎بینی نادری از دوبرابر شدن قیمت بیتکوین را ارائه داده بود. او طی توئیت جدیدی همراه با تصویری از خود به مخاطبانش نوشت:

دلتان برایم تنگ شده است؟ از عمیق‎ترین و تاریک ترین نقطه در پرو باز میگردم، چهارشنبه شب در کنفرانس سنگاپور آماده باشید.

پیش به سوی بیتکوین ۲۰۰۰۰ دلاری

هیس با بیتمکس مترادف شده‎اند. پلتفرمی در حوزه مشتقات ارزهای دیجیتال. در دوره‎های بی ثباتی و پر نوسان بازار، شرایطی غیرقابل کنترل ایجاد میگردد که میتواند سبب از بین رفتن صدها میلیون دلار در عرض چند ساعت گردد.

در پی شایعاتی مبنی بر تحقیق و بررسی عملکرد پلتفرم بیتمکس توسط قانونگذاران امریکایی، سفر هیس به پرو اتفاق افتاد. کمیسیون تجاری آتی کالا (CFTC) معتقد است با عنایت به اینکه پلتفرم بیتمکس در ایالات متحده به ثبت نرسیده است، لذا کاربران و شهروندان آمریکایی اجازه فعالیت قانونی در این پلتفرم را خواهند داشت.

تحقیقات درحال انجام است، با توجه به نوسانات شکل گرفته از اواخر جولای در بازار کریپتو، سرمایه‎های قابل توجهی به سوی این پلتفرم سرازیر شده است. هیس توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده است. بازگشت هیس، همزمان با آغاز تحولات تازه در بازار کریپتوکارنسی ارزیابی میگردد.

بنابر گزارش‎های پیشین، کمپانی  VanEck، که علیرغم تلاش‌های مستمر هنوز موفق به عرضه ETF بیتکوین نشده است، در تلاشی دیگر درحال آماده شدن برای تغییر تاکتیک میباشد. گفتنی است مقرر شده تعیین تکلیف و تصمیم نهایی درخصوص ETF در ماه اکتبر انجام شود.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.