ارزش کل بازار: 345 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 77 میلیارد دلار

ارزش دلار: 22,425تومان

سهم بیتکوین: %59.59

سهم اتریوم: %12.41

تحلیل حرکت صعودی بیت کوین

0 65

بر اساس تحقیقات جدید با عبور بیت کوین از سد ۱۰ هزار دلار تنها آغازی برای روند حرکت صعودی #بیتکوین بوده است و رشد سهمی‎وار واقعی این #رمزارز از ۲۰ هزار دلار آغاز خواهد شد.
به گفته یکی از تحلیلگران مطرح بازار که به عنوان CL شناخته میشود، بازگشت بیتکوین به سد مقاومت ۱۰،۰۰۰ دلار برای فعالان قدیمی بازار هیجان‎انگیز است ولی برای عموم سرمایه‌گذاران جذابیتی ندارد.
یک گزارش اختصاصی میگوید زمانی متوجه اشتیاق واقعی به بیتکوین میشویم که قیمت آن از ۲۰ هزار دلار عبور کند.
این تحلیلگر میگوید تعجب‎آور است و یا بهتر است که بگویم ناامید کننده است که عموم مردم در مورد این موضوع اطلاعات اندکی دارند.
مردم کم اطلاع هنوز فکر میکنند بیتکوین فقط یک ماجراجویی ساده و زودگذر بود یا این که مبادلات آن به سمت صفر میل میکند.
داده‎ها نشان میدهند که بیتکوین درحال حرکت با چراغ خاموش است و این یعنی روند صعودی قیمت تازه آغاز شده است

بیتکوین ۲۱ هزار دلاری در سال ۲۰۱۹

به لطف رسانه‌های موافق و مخالف، امروز رمزارزها به مرور درحال جا افتادن در اذهان عمومی هستند. بااین‎حال، برخی معتقدند پدیده‎های جاری مانند افزایش محبوبیت رمزارزها در جستجوی گوگل جزئی از حواشی محسوب میشود.
بنابر گزارش‎ها تحلیلگران درخصوص دلایل رشد فعلی قیمت بیتکوین و اینکه این روند به کجا ختم میشود با یکدیگر اختلاف نظر دارند. برخی معتقدند رونمایی از رمزارز فیسبوک که نشان دهنده‎ی علاقه نهادها به سرمایه‎گذاری در این حوزه است، در کنار شرایط نامشخص ژئوپولتیک، از دلایل رشد قیمت بیتکوین به شمار میرود. درحالیکه شاخص‎های فنی تلاش میکنند تا نمودارهایی را که احتمالاً در آینده اتفاق می‌افتد را بررسی کنند.

تریس میر (Trace Mayer) از فعالین حوزه رمزارزها اخیراً جدولی را در توئیتر خود منتشر کرده است.
این جدول براساس تقسیم قیمت بیتکوین بر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در دوره‎های مختلف بدست آمده است. میر براین اساس قیمت بیتکوین را برای پایان سال جاری ۲۱ هزار دلار پیش‎بینی میکند. این رقم بالاترین قیمت بیتکوین در تمام دورانش خواهد بود که به ایجاد فوموی دیگری منجر خواهد شد.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.