ارزش کل بازار: 199 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 39 میلیارد دلار

ارزش دلار: 13,078تومان

سهم بیتکوین: %66.54

سهم اتریوم: %8.05

راه اندازی بلاکچین تلگرام در پایان ماه اکتبر

0 69

تلگرام در تاریخ ۲ اکتبر و در صفحه‌ی اطلاع‌رسانی TON Board اعلام کرد که شبکه‌ی بلاکچین خود را در پایان ماه جاری راه‌اندازی خواهد کرد.

سرمایه‌گذاران باید با استفاده از نرم‌افزار TON Key Generation و ارائه‌ی کاید عمومی، توکن‌ گرام را تا ۱۶ اکتبر دریافت کنند.

کد منبع بلاکچین TON به‌طور کامل بر روی مخزن Githubقرار گرفته است. تلگرام در پیام ارسال شده تاکید می‌کند که آزمایش اولیه‌ی بلاکچین TON موفقیت‌آمیز بوده است.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، تلگرام در ماه سپتامبر، نسخه‌ی آزمایشی آلفا از جستجوگر شبکه‌ی آزمایشی TON و نرم‌افزار ایجاد گره در شبکه‌ی TON را منتشر کرد. سپس در همان ماه، نسخه‌ی آزمایشی آلفا از کیف پول توکن گرام برای IOS منتشر گردید.

سازگاری قراردادهای هوشمند بلاکچین اتریوم با TON

بر اساس گزارش کوین تلگراف ، الکساندر فیلاتوف(Alexander Filatov)، مدیر عامل و شریک تجاری TON Labs اظهار داشت که کاربران قادر خواهند بود قراردادهای هوشمند خود را از بلاکچین اتریوم به بلاکچین TON منتقل کنند.

گزارش شده است که استارت‌آپ TON Labs در حال ساخت کامپایلر solidity برای بلاکچین TON هستند. Solidity یک زبان برنامه‌نویسی است که اساسا برای توسعه‌ی قرارداد‌های هوشمند بر بستر اتریوم استفاده می‌شود.

شرکت تلگرام در هفته‌ی گذشته از یک رقابت برنامه‌نویسی برای ایجاد قرارداد‌های هوشمند بر روی TON خبر داد. شرکت کنندگان با استفاده از ابزار‌های ارائه شده در بلاکچین TON برای کسب جایزه ۲۰۰ هزار دلاری‌ رقابت می‌کنند.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.