ارزش کل بازار: 263 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 38 میلیارد دلار

ارزش دلار: 11,200تومان

سهم بیتکوین: %67.77

سهم اتریوم: %8.6

راه اندازی صرافی رمزارزی توسط Rakuten

0 37

بر اساس اطلاعیه‌ی منتشر شده، شرکت تابعه‌ی گروه Rakuten با نام Rakuten Wallet Inc که اداره‌ی کسب و کار صرافی رمزارزی را بر عهده دارد، برای تجارت آماده است.

بر اساس اطلاعیه‌ی این شرکت، کاربران هم‌اکنون قادر هستند بیتکوین، اتریوم و بیت‌کوین کش را از طریق اپلیکیشن موبایل خود معامله کنند. در حال حاظر تنها سیستم‌های اندروید پشتیبانی می‌شود اما برنامه‌هایی برای انتشار نسخه‌ی iOS در آینده وجود دارد.

قابل درک است که در پی هک‌صرافی رمزارزی در این کشور، امنیت به اولویت اصلی این شرکت تبدیل شده است. Rakuten افزود که دارایی‌های مشتریان به‌طور جداگانه از دارایی‌های شرکت در یک حساب اختصاصی و مطمعن نگه‌داری خواهد شد. دارایی‌های دیجیتالی در کیف‌پول‌های سرد(Cold Wallet) به همراه معیار‌های امنیتی اضافی همانند سیستم‌های دارای چند امضاء و احراز هویت دو مرحله‌ای نگه‌داری خواهد شد. این صرافی با یک شرکت فعال در حوزه‌ی امنیت بلاکچین به نام CipherTrace و به منظور امنیت بیشتر در حوزه‌ی مقابله با پولشویی همکاری می‌کند.

۲۴ ساعت، ۷ روز هفته

خدمات صرافی با ارز رسمی ژاپن(JPY) و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال ارائه خواهد شد. اطلاعیه‌ی منتشر شده ویژگی‌های اضافی همانند تایید سپرده‌ها، فروش و نمودار لحظه‌ای را آشکار می‌سازد. بعلاوه افتتاح و یا مدیریت حساب، خرید و یا فروش دارایی‌های دیجیتالی و واریز پول هیچ هزینه‌ای در پی نخواهد داشت. اگرچه کاربران به منظور برداشت ارز فیات ۳۰۰ ین و برای برداشت رمزارزها باید هزینه‌ی حداقلی بپردازند.

نتیجه‌ی تحقیقات نشان می‌دهد که تعداد کاربران Rakuten به‌طور پیوسته در حال افزایش است و هم‌اکنون به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. این شرکت با ایجاد شرایط امن و اطمینان بخش، ورود کاربران به حوزه‌ی رمزارزی را آسان‌تر کرده است.

واکنش بازار رمزارزی

بازار رمزارز ها در روز دوشنبه تغییرات قیمتی را تجربه کرد و بیت‌کوین توانست ناحیه‌ی مقاومتی خود در سطح ۱۰,۷۵۰ دلار را پشت سر بگذارد. اما برای مشاهده‌ی تاثیرات اطلاعیه و این‌که می‌تواند به عنوان محرک بازار عمل کند، باید منتظر ماند.

آلت‌کوین ‌ها نیز با پیروی از این شرایط افزایش قیمت را تجربه کردند، اتریوم توانست به سطح ۲۰۰ دلار برسد که یک سطح حمایتی مهم از نظر احساسی برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌گردد. در نتیجه‌ی شرایط مثبت، ارزش بازار رمزارزی به ۲۸۰ میلیارد دلار رسید.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.