ارزش کل بازار: 357 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 83 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %58.86

سهم اتریوم: %12.03

شیب تند در انتظار بیت کوین

0 69

بیتکوین تاییدی را دریافت میکند که شایسته ی آن است

یکی از نشانه‌های اینکه روزگار به کام شماست این است که مردم نکات پسندیده ای را در مورد شما بیان کنند.
یا شخصیت‎هایی که به مزه‌پرانی معروفند چیزهای بدی در مورد شما بگویند. بیتکوین هردوی این شرایط را در هفته جاری دارد.
در وهله اول جروم پاول رییس بانک مرکزی ایلات متحده گفت که بیتکوین نیز مانند طلا یک ذخیره ارزش بحساب می‌آید. او همچنین تأکید کرد که ایالات متحده نباید بپندارد که وضعیت دلار به عنوان یک ارز ذخیره شده برای همیشه باقی خواهد ماند.

و البته یکی از حامیان سرسخت دلار آمریکا یعنی دونالد ترامپ نیز به روش خاص خود در بدگویی از بیتکوین و دفاع از دلار توییت کرد.
برای اینکه متوجه شویم او یک حامی رمزارزها نیست این جملات او اکتفا میکند که گفت بیتکوین پول نیست و وضعیت آن به مویی بند است.
در همین راستا باید گفت که این روزها جستجوی گوگل نیز برای خبرهای پیرامون بیتکوین جهش فوق‌العاده‌ای داشته است.

بنظر میرسد اقتصاد آمریکا دست به خودکشی زده‌است

شاید بهتر باشد ترامپ بجای اینکه علیه بیتکوین صحبت کند وقت خود را صرف کاهش بدهی‌های کشورش که روز به روز در حال افزایش است بکند.کسری بودجه ایالات متحده به ۲۳.۱ درصد افزایش یافت و وزیر خزانه‎داری استیون منوخین هشدار داد که ایالات متحده ممکن است در اوایل ماه سپتامبر ذخایر پول نقدش به اتمام برسد.

برای اجتناب از خطرات این وضعیت نیاز است که کنگره سقف بدهی‌ها را افزایش دهد که اساساً بعنوان محافظی در برابر هزینه‌های نامحدود دولت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بااین حال، آنها تنها دو هفته فرصت دارند تا به توافق برسند زیرا کنگره برای تعطیلات تابستانی تعطیل خواهد شد و مجدداً اواسط سپتامبر شروع بکار میکند. و همه میدانیم این روزها توافق بر سر مسئله‌ای برای جمهوری‌خواهان و دموکراتها چقدر آسان است.

هفته‌ای بد برای رقبا و خوب برای صعود بیتکوین

یکی از عواملی که نشان میدهد شما کارتان را درست انجام داده‌اید این است که رقبایتان برای اینکه بتوانند در رقابت باقی بمانند ناچارند تا دست به تغییر بزنند. بانک آلمانی دویچه این هفته اعلام کرد که علاوه‎بر سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد دلاری در حوزه تکنولوژی، ظرف ۳ سال آینده ۱۸۰۰۰ شغل را نیز کاهش خواهد داد.

در همین زمان نرخ هش بیتکوین به بالاترین میزان تمام دورانش رسید که بیانگر امن بودن شبکه‌ی بیتکوین نسبت به هر زمان دیگری است. پس میتوانیم بگوییم هفته‌ی خوبی در انتظار بیتکوین است. در واقع یکی از فعالان این حوزه در توییتر خود گفت که هفته‌ی جاری برای بیتکوین ممکن است بیشترین صعودی که این رمزارز طی یک هفته داشته است را رقم بزند.
پس باتوجه به موارد ذکر شده شاید انتظار صعود بیتکوین برای هفته آینده زیاد هم بعید نباشد!

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.