ارزش کل بازار: 358 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 84 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %58.84

سهم اتریوم: %12.04

مذاکره بایننس با فیسبوک بر سر فهرست کردن لیبرا

0 41

جین چائو، مدیر استراتژی صرافی بایننس، ۲۷ ژوئن در مصاحبه‌ای با BlockTV اعلام کرد که بایننس با فیسبوک وارد مذاکره شده تا در صورت امکان رمزارز لیبرا را وارد فهرست خود نماید و او نسبت به این موضوع بسیار هیجان زده است.

در حالی که چائو اعلام کرد مذاکرات بایننس با فیسبوک در مراحل اولیه قرار دارد، اظهار داشت که «بایننس تصمیم دارد در صورت امکان، فعالیت با رمزارز Libra را آغاز کند.»  در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات فیسبوک با صرافی بایننس امکان معامله‌ی رمزارز Libra در پلتفرم معاملاتی بایننس فراهم خواهد شد. وی خاطر نشان کرد:

من فکر می‌کنم Libra نه‌تنها پتانسیل پذیرش گسترده و همگانی را دارا است، بلکه به عنوان یک سیستم پرداخت گسترش یافته و قانون‌گذاری را مجبور خواهد کرد بر مواضع خود تجدید نظر کنند، این اتفاق خبر خوبی است.

چائو در مصاحبه‌ی دیگری با مجله Finance Magnates در کنفرانس FinTech Junction اعلام کرد که «بحث میان بایننس و فیسبوک به شدت بر زیر ساخت‌ متمرکز شده است.» وی افزود:

فیسبوک تنها مایل نیست رمزارز خود را در صرافی ما فهرست کند. آن‌ها علاقه‌مند هستند رمزارزشان را در دیگر صرافی‌ها به کار گرفته و فهرست نمایند و این موضوع احتمالا اتفاق خواهد افتاد. بنابراین، در صورتی که آن‌ها تصمیم بگیرند بر زنجیره‌ی عمومی قرار بگیرند و مورد پذیرش عموم قرار بگیرند، ما احتمالا خواستار فهرست کردن رمزارز آن‌ها خواهیم بود.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.