ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 60 میلیارد دلار

ارزش دلار: 12,990تومان

سهم بیتکوین: %66.65

سهم اتریوم: %7.6

معرفی و رونمایی از نوآوری های شرکت بلاک استریم

0 88

مدیرعامل بلاک استریم ، با حضور در کنفرانس شبکه‌ی لایتنینگ که در برلین برگزار شد، در زمینه‌ی برنامه‌های این شرکت برای محصول کیف پول رمزارزی این شرکت با نام «کیف پول سبز(Green Wallet)» سخنرانی کرد.

کیف پول سبز بلاک‌استریم در ماه مارس سال جاری راه‌اندازی شد. این محصول به‌طور پیش‌فرض دارای ویژگی امنیتی «چند کلیدی» است. یک کلید بر روی تلفن همراه کاربر نگه‌داری می‌شود و کلید دیگر بر روی سرور‌های این شرکت ذخیره می‌شود و درصورت گم‌شدن و یا سرقت کیف‌پول از دارایی‌های‌ کاربر محافظت می‌کند.

با این وجود، درصورتی که کلید از سوی کاربر گم شود، دسترسی کاربر به دارایی نیز از دست خواهد رفت. این شرایط را می‌توان با نگه‌داری دارایی‌های رمزارزی در صرافی‌ها مقایسه کرد، زمانی که کاربران در صرافی‌های رمزارزی پسورد خود را فراموش می‌کنند قادرند به کمک سرویس خدمات مشتریان و با استفاده از گذرنامه و یا مدارک احراز هویت، مجددا کنترل حساب خود را به‌دست آورند.

این امکان هم‌اکنون در «کیف پول سبز» وجود ندارد، اما به‌نظر می‌رسد که بلاک‌استریم قصد دارد به‌منظور کمک به بازگرداندن اطلاعات کاربران در سناریو‌های مشابه، از یک روش احراز هویت استفاده کند. بک اظهار داشت:

ما باید قادر به کنترل کاربران باشیم.

احراز هویت دو مرحله‌ای همانند سیستم بانکی و امکان بازیابی دسترسی به کیف پول رمزارزی (ضروری است.)

نسخه‌ی دوم شبکه‌ی لایتنینگ

بک همچنین در مورد نواوری های جدید شبکه لایتنینگ همانند ویژگی Splice-in و Splice-out نیز سخرانی کرد.

یک کاربر در شبکه‌ی لایتنینگ با استفاده از ویژگی Splice-Out قادر به پرداخت به یک کاربر دیگر در خارج از شبکه‌ی لایتنینگ است. این ویژگی موجب می‌شود که کاربران مجبور به در نظر گرفتن تفاوت لایه‌ها نباشند و دارایی‌ها به‌طور خودکار در میان لایه‌ها منتقل شود. به‌طور مشابه ویژگی Splice-In انتقال دارایی از یک کاربر در خارج از شبکه‌ی لایتنینگ به کاربر دیگری درون این شبکه را امکان‌پذیر می‌کند.
بک همچنین اظهار داشت که این ویژگی در اولین نسخه از شبکه‌ی لایتنینگ در دسترس نیست و در نسخه‌ی دوم این شبکه ارائه خواهد شد.

منبع bitcoinist

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.