ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 60 میلیارد دلار

ارزش دلار: 12,990تومان

سهم بیتکوین: %66.65

سهم اتریوم: %7.6

معرفی و رونمایی انت ماینرهای S17 و T17 مدل پلاس

0 130

جیهان وو (Jihan Wu)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت بیتمین در اجلاس جهانی ماینینگ دیجیتال که در فرانکفورت برگزار شد، از دو محصول جدید این شرکت رونمایی کرد. بیتمین ادعا می‌کند که هش‌ریت و توان در مدل‌های جدید انت‌ماینر‌ها بهبود یافته‌ است.

این شرکت اعلام کرد که اسیک‌های جدید قادر به پردازش ده‌ها تریلیون هش در هر ثانیه (TH/s) هستند.

اطلاعیه ی منتشر شده توسط این شرکت به استفاده از فن‌‌‌آوری دفع دو‌سویه‌ی گرما اشاره می‌کند که به ان تجهیز شده. همچنین ادعا شده است که فضای میان ورودی و خروجی هوا در ایسیک های جدید ۵۰ درصد کاهش یافته است، این تغییرات موجب کاهش صدای فن‌ها و بهبود عملکرد سیستم خنک کننده می‌شود.

بر اساس اطلاعیه‌ی این شرکت، فروش انت‌ماینرهای Antminer S17+ و Antminer T17+ در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد و این محصولات در تاریخ ۱-۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

ساخت اسیک‌های قدرتمند و کارآمد

استفاده از ایسیک ‌ها ، صنعت ماینینگ را متحول کرده است. پیش از معرفی ایسیک‌ها، استخراج رمزارزها به کارت‌های گرافیکی وابسته بوده است.

ایسیک‌ها برای فعالیت بر روی یک الگوریتم خاص طراحی و ساخته‌ شده‌اند و در الگوریتم مربوطه حتی نسبت به قدرتمند‌ترین کارت‌های گرافیکی از توان پردازش بالاتری برخوردار خواهند بود، اگرچه برخی از رمزارزها به‌طور مقاوم در برابر ایسیک‌ها طراحی شده‌اند.

مدل‌های پلاس آنت‌ماینر‌های S17 و T17 در حالی معرفی می‌شوند که زمان زیادی از عرضه‌ی ایسیک های S17e و T17e سپری نشده است.

آنت‌ماینر مدل Antminer S17e دارای هش‌ریت ۶۴ تراهش بر ثانیه و راندمان ۴۵ ژول بر هر تراهش است و آنت‌ماینر مدل Antminer T17e دارای هش‌ریت ۵۳ تراهش بر ثانیه و راندمان ۵۵ ژول بر هر تراهش است.

بر اساس گزارش کوین تلگراف، شرکت بیت‌مین در ماه گذشته ۶۰۰ هزار تراشه‌ی ماینینگ به TSMC سفارش داده است که در ساخت مدل‌های جدید آنت‌ماینر‌های ساخت این شرکت استفاده خواهند شد.

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.