ارزش کل بازار: 226 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 60 میلیارد دلار

ارزش دلار: 12,990تومان

سهم بیتکوین: %66.63

سهم اتریوم: %7.61

هالوینگ بیتکوین در آینده باعث ایجاد بازار گاوی نخواهد شد

0 90

بر اساس گزارش خبرگزاری چینی ۸BTC ، وو در زمان برگزاری اجلاس جهانی ماینینگ که در فرانکفورت برگزار شد، در رابطه با تاثیر هالوینگ بعدی بیتکوین بر قیمت این رمزارز اظهار نظر کرد.

وی توضیح داد که شرایط بازار رمزارزی در هر چرخه تغییر می‌کند و ممکن است پس از اجرای هالوینگ بعدی بیت کوین، بازار صعودی بیت کوین آغاز نشود. وی همچنین معتقد است که با در نظر گرفتن یک نگاه بلند مدت، علاقه‌مندان به حوزه‌ی رمزارزی باید در تجهیزات ماینینگ سرمایه‌گذاری کنند. وی افزود:

ابهامات زیادی وجود دارد، اما هم‌اکنون زمان مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی ماینینگ رمزارزها است.

اگر یک ماینر بودم، فعالیتم را در این حوزه متوقف نمی‌کردم، بلکه بر روی دستگاه‌های ماینینگ سرمایه‌گذاری می‌کردم.

ما هم‌اکنون شرایط اصلاح کوتاه مدت قیمت بیت کوین را سپری می‌کنیم. در این شرایط اتخاذ یک دیدگاه بلند مدت اهمیت دارد.

درصورتی که پس از هالوینگ، قیمت بیت کوین بدون تغییر باقی بماند، به منظور ایجاد تعادل در بهره‌وری و توان محاسباتی، افزایش بازدهی دستگاه‌های ماینینگ کنونی ضروری است.

تولید تجهیزات ماینینگ با تکنولوژی ۵ نانومتری

وو همچنین وعده داده است که دستگاه‌های جدید ماینینگ ساخت این شرکت که از تکنولوژی ۵ نانومتری در ساخت مدارهای مجتمع با طراحی خاص بهره می‌گیرند، در ابتدای سال ۲۰۲۰ به تولید انبوه خواهند رسید.

وی همچنین اظهار داشت که ساخت تراشه‌های ۳ نانومتری آغاز شده است و برای ساخت تراشه‌های ۲ و ۱ نانومتری برنامه‌ریزی شده است. بنیان‌گذار شرکت بیتمین اعلام کرد که این شرکت سه مرکز تعمیرات را راه‌اندازی کرده است و انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۱۹، مدت زمان انجام تعمیرات به سه روز کاهش یابد.

 

وو تایید کرد که شرکت بیتمین «نقشه ی دیجیتال ماینینگ جهانی» را راه‌اندازی می‌کند. این پروژه مالکان تجهیزات ماینینگ را به مالکان فارم‌های ماینینگ متصل می‌کند.

World Digital Mining Map

وی همچنین راه‌اندازی یک برنامه‌ی آموزشی با نام «آکادمی آموزشی موچه(Ant Training Academy)» را تایید کرد. بیت‌مین مشتریان را به استفاده از این سرویس تشویق می‌کند. همچنین به منظور اثبات توانایی دانش‌آموختگان این آکادمی، به ‌آن‌ها دیپلم اعطا می‌شود.

انت ‌ماینر S۱۷+
Antminer S۱۷+

بر اساس گزارش کوین تلگراف ، شرکت بیت‌مین اخیرا از دو محصول جدید خود رونمایی کرده است. آنت‌ماینر مدل Antminer S۱۷+ با هش‌ریت ۷۳ تراهش بر ثانیه و مدل Antminer T۱۷+ با هش‌ریت ۶۴ تراهش بر ثانیه عرضه می‌شوند

منبع cointelegraph

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.