ارزش کل بازار: 358 میلیارد دلار

24 ساعت گذشته: 84 میلیارد دلار

ارزش دلار: 21,052تومان

سهم بیتکوین: %58.84

سهم اتریوم: %12.04

پرداخت مالیات املاک با بیتکوین در تورنتو

0 57

آنتاریو به‎زودی پرداخت مالیات با بیت کوین را در دستورکار خود قرار میدهد
جو دی پائولا، معاون شهردار ریچموند هیل، میگوید پلتفرم کوین بری، به‎عنوان یک نهاد ثالث، بدهی ساکنان را که در قالب بیت کوین صورت خواهد پذیرفت، به دلار کانادا تبدیل نموده و این پول را به عنوان عوارض شهری در اختیار شهرداری قرار خواهد داد. ساختار توافقنامه به این معنا است که هیچ هزینه و خطری برای شهر وجود نخواهد داشت.

ریچموند هیل اولین شهرداری نیست که ارز دیجیتال را می‌پذیرد

دالین، شهردار اینیسفیل گفت این شهر در ماه می به ساکنینش که ۳۸۰۰۰ نفر هستند اعلام کرد که شهروندان میتوانند مالیات املاک‎شان را از طریق بیت کوین پرداخت کنند و نهایتاً دو نفر از آن استفاده کردند.

ایشان افزود احساس من این است که این کار روز به روز متداول تر خواهد شد. شهر باید کار بیشتری در جهت تبلیغات انجام دهد اقدامی که هیچ ریسکی نداشته و هیچ هزینه‎ای برای شهر ندارد و همان روند استفاده از کردیت کارت، اینجا نیز به کار گرفته میشود.
جالب اینکه اینیسفیل هم از شرکت کوین بری مستقر در تورنتو به‎عنوان ارائه‎دهنده سرویس مشابه استفاده میکند. دالین میگوید من فکر میکنم این یک
گام مثبت برای توسعه اقتصادی شهر است.


دی پائولا، معاون شهردار ریچموند هیل اظهار داشت که او همچنین می‌خواهد به این موضوع اشاره کند که ریچموند هیل یک جامعه آینده‌نگر است که به دنبال جذب کسب‌وکار جدید است. اگر چه خطری برای شهرها وجود ندارد، ارزهای دیجیتال اغلب در نوسان است، بنابراین اگر نرخ تبادل در حین عملیات پرداخت تغییر کند، ساکنان در شرایط ریسک قرار میگیرند.

روند پرداخت یک ساعت طول می‌کشد و در طول آن ساعت ممکن است بیت کوین دچار نوسان شود. این شهروند است که مسئولیت آن یک ساعت را بر عهده می‌گیرد. در طول این مدت اگر قیمت بیت کوین بالا برود، شهروندان کمی طلبکار شده یا درصورت نزول قیمت کمی بدهکار میشوند.
ریچموند هیل یک یا دو ماه تا نهایی کردن همه چیز با پلتفرم کوین بری فاصله دارد.

پس از آن سیستم پرداخت آنلاین را راه‌اندازی خواهد کرد. اگر همه چیز خوب پیش برود، دی پائولا فکر باز کردن گزینه پرداخت با رمزارزها را به سایر خدمات شهری مانند مجوزها و کرایه پارکینگ را نیز در سر دارد. دی پائولا همچنین اظهار داشت:

چه کسی می‌داند، شاید ما حتی به کارکنان شهر اجازه بدهیم که در قالب بیت کوین حقوق بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.